Mjesto upisa u Koprivnici: Podravska banka // Foto Ivo Čičin-MašanskerU vremenu od 3. ožujka 2014. godine (ponedjeljak) u 8 sati do 11. ožujka 2014. godine (utorak) u 12 sati trajao je treći upisni krug u postupku preoblikovanja RK Podravka.

Za to vrijeme uplaćeno je 10 dionica u vrijednosti 1000 kuna.

Time su u prva tri kruga postupka preoblikovanja upisane i uplaćene ukupno 10.132 dionice, u ukupnom iznosi od 1,013.200 kuna.

S obzirom da u trećem krugu nisu upisane sve preostale dionice počinje četvrti krug u postupku preoblikovanja. Četvrti krug upisa počinje u četvrtak 13. ožujka 2014. u 8 sati i trajat će do 27. ožujka 2014. u 12 sati, a broj raspoloživih dionica za upis je 30.868.

O detaljima ćete biti obaviješteni prije početka četvrtog kruga.

O cjelokupnom postupku upisa dionica detaljno se možete obavijestiti u rubrici Život kluba/Dokumenti na: https://www.rk-podravka.hr/zivot-kluba/dokumenti.html

OBAVIJEST POSJETITELJIMA STRANICE: Zbog problema na dijelu infrastrukture poslužitelja, stranica tokom poslije podneva nije bila dostupna.