Trener Branko Krajačić i linice na treningu u petak navečer, nakon turniraNakon što su završile s prvim dijelom priprema i Linice su počele sa odigravanjem prijateljskih utakmica. Prvi suparnik, u koprivničkoj gimnazijskoj dvorani u četvrtak navečer, bila im je ekipa Mlinara iz Križevaca. Pobijedile su mlade Podravke sa 40:34 (23:18). Sudili su Jurenec i Vajdić iz Koprivnice.

U zanimljivoj utakmici s puno promašaja i pogrešnih dodavanja, a što i nije iznenađujuće, jer se tek počelo raditi s loptom, bolje se snašla ekipa Podravke Lino i pobijedila vrlo solidnu ekipu Mlinara sa šest golova razlike.

Istina Linice su vodile tijekom cijelog susreta, ali su gošće u nekoliko navrata opasno priprijetile i došle do izjednačavanja rezultata. Kako se radi o pripremnim utakmicama nije se robovalo rezultatu, pa su priliku za igru dobile sve igračice.
Linice nastavljaju s odigravanjem prijateljskih utakmica već u srijedu, kad odlaze u goste Naturi Agro iz Đurđevca.