Podravka Lino - predah na treninguRukometašice druge ekipe Podravke, Podravka Lino, odigrale su i drugu prijateljsku utakmicu, ovoga puta kao gost kod ekipe Đurđevca. Susret dviju ekipa, koje se nalaze u istom rangu natjecanja i otprilike u istoj fazi priprema, pružio je malobrojnom gledateljstvu zanimljivu utakmicu. S jedne strane iskusnu ekipu Đurđevca, a sa druge razigranu i rastrčanu mladost Linica, koje su se bolje snašle i zasluženo pobijedile.

Prvi dio utakmice bio je dosta izjednačen, pa su Linice na odmor otišle sa četiri gola prednosti. U drugom je dijelu došla do izražaja duža klupa Podravke Lino i kako je utakmica odmicala, tako je i razlika rasla u njihovu korist. Uzimajući u obzir da se radi o pripremnim utakmicama, oba su trenera dala priliku za igru svim igračicama.

Slijedeće po rasporedu za Podarvku Lino dolazi turnir u Križevcima, koji se igra u nedejlju 11. eujna u 16,30 sati, a sudjeluju Lokomotiva 2, Mlinar i Podravka Lino.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

ĐURĐEVAC – PODRAVKA LINO 29:40 (15:19)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana Strukovne škole. Gledatelja: 50. Suci: Martina Šanteković (Pitomača) i Damir Marić (Đurđevac).

ĐURĐEVAC: Jelušić, Cestar, Šanteković 4, Kožarić 3, Čilić 8(7), Sabolić, Radman, Pavlović 4, Šehić 1, Ferenčić 3, Presečan, Klasan, Kovač, Smernik, Markač 6, Vuk. TRENER: Dražen Milaković

PODRAVKA LINO: Horvat, Široki 2, Krnjak, Dukić, L. Kalaus 4(1), Zagorščak 8, D. Kalaus 3, Maljak 3, Oremović, Dušak 2, Gašparić 5, Valent, Gvoić 4, Božić 1, Tvorić 4(3), Bogdanović 4. TRENER: Branko Krajačić

SEDMERCI: Đurđevac 8(7), Podravka Lino 6(4)

ISKLJUČENJA: Đurđevac 6 minuta (Cestar, Ferenčić, Kovač po 2), Podravka Lino 10 minuta (L. Kalaus, D. Kalaus, Oremović, Tvorić, Bogdanović po 2).