TRENERI SURADNICI // Piše trenerica Podravke Lino Snježana Petika

Ilustracija: Podravka Lino - Hypo 2U sklopu priprema za predstojeću sezonu Podravka Lino odigrala je prijateljsku utakmicu s ekipom iz susjednog Đurđevca, također članicama 2. HRL sjever i pobijedila 35:31. Iako smo bili igrački prepolovljeni što zbog bolesti (Krmpotić, Šenvald, Široki), što zbog okupljanja mlađe kadetske reprezentacije (Horvat, Papac, Mrđen, Pavlović), rezultat smo kontrolirali tokom cijele utakmice.

Visoki ritam održavali smo izmjenama, pa su tako prigodu zaigrati na utakmici dobile sve igračice i sve su opravdale ukazano povjerenje. Napad, kontra, polukontra, brzi centar funkcionirali su nam besprijekorno, što je evidentno iz velikog broja postignutih golova, a malo nezadovoljstvo mi se javlja zbog obrane. Nismo bili odlučni i čvrsti u kontaktu i dozvoljavali smo suparnicama da nam pucaju iz pozicija preblizu našeg gola, kao i da nam iz polufaula proslijede loptu dalje i stvore višak, što je također evidentno iz, po meni, prevelikog broja primljenih golova, bez obzira što smo rotirali na golu sve tri golmanice.
Uz dobru igru svih cura, koje su se također upisale u listu strijelaca, realizatorski su se ovaj puta istakle Karlovčan, Pejak, M. Oremović i Hmelina kao nova organizatorica igre u napadu, a na golu smo imali odličnu Markanović. Kod gošći najefikasnije su bile Cestar, Markač, Šanteković i Kovač. Idućeg vikenda počinje službeno natjecanje 2. HRL sjever u kojem ugošćujemo ekipu Đakova. Ovom prilikom pozivam sve ljubitelje rukometa na utakmicu kako bi podržali ovu mladu ekipu u nastojanju da igrački odrastu.

PODRAVKA LINO – ĐURĐEVAC 35 : 31

PODRAVKA LINO: Markanović, Šafar, Vrban; Ljubić 2, Karlovčan 5, Pejak 4, Šaško 1, Franjkić 2, Benotić 2, Polančec, Zagorščak 3, Hmelina 6(2), Alvir 2, M. Oremović 5, Mikulčić 1, A. Oremović 2(1).
ĐURĐEVAC: Čeljaj, Smesnik; Šanteković 5, Šandrovčan, Čilić 1, Bulin, Cestar 9, Klasan 1, Balatinec 1, Pačko, Radman, Kovač 4, Ferenčić 4, Markač 6.
SEDMERCI: Podravka Lino 3(3) – Đurđevac 3(2).