Arhiva // Podravka 3 na utakmici s IvančicamaU prijateljskoj utakmici odigranoj u nedjelju, Podravka 3 pobijedila je sastav Bjelovara 33:26 (17:12). Ova prijateljska utakmica odigrana je u sklopu priprema za novu sezonu.

Izvještaj Snježane Petike

Od samog početka imali smo prednost i držali rezultat pod kontrolom, a sve igračice dobile su podjednaku minutažu.

S obzirom na to da s loptom radimo tek dva tjedna, evidentno je bilo da nam je lopta još ”strano tijelo”, pa je bilo dosta promašaja i tehničkih pogrešaka. Bez obzira na pogreške, zadovoljna sam prikazanim s obzirom na to da smo još u fazi priprema i rad temeljimo na snazi i kondiciji.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

PODRAVKA 3 – RŠD BJELOVAR 33:26 (17:12)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 30. Suci: Petra Šimčić i Tomislav Vratić (oboje Koprivnica).

PODRAVKA 3: Kosnica, Borac, Vrban; Ljubić 6, Karlovčan 4, Domijan 3, Franjkić, Benotić 4, L. Šenvald, Mikulčić, Mrđen 4, Hmelina 5, Horvat 1, T. Petika 3, Alvir 1, Papac 2, Pavlović, Stanić. TRENERICA: Snježana Petika.

RŠD BJELOVAR: Beljan, Mi. Blažeković, Ma. Blažeković 7, Biškupić 1, Šubić 3, M. Rejić 14, Rejić, Jolić, Hrubiv, Mikličan, Novosel . TRENER: Ratko Budimir.

SEDMERCI: Podravka 0, RŠD Bjelovar 5(4).

ISKLJUČENJA: Podravka 4 minute (Horvat, Pavlović), RŠD Bjelovar 0 minuta.