Anita Bulath u lipnju ove godine // ArhivaOvih je dana Rukometni klub Podravka Vegeta sporazumno raskinuo ugovor s Anitom Bulath, mađarskom reprezentativkom. Osnovni razlozi koji su doveli do rastanka obiteljske su prirode.

S obzirom na to da se Anita Bulath odlučila na odlazak iz RK Podravka Vegeta, podmirit će obvezu prema klubu za prijevremeni odlazak, a koja je definirana u ugovoru.

– Bez obzira što moram priznati kako nisam sretan zbog odlaska Anite Bulath, i to svega tjedan dana prije početka Lige prvaka, nadam se da ćemo uspjeti kvalitetno nadomjestiti njenu poziciju. Momčad je u jako dobrom stanju što dokazuju i utakmice u Regionalnoj ligi te nedavno osvojeno prvo mjesto na turniru u Ljubljani, pa su samim tim, bez obzira na jakost skupine, i naša očekivanja vezana uz Ligu prvaka ambiciozna – izjavio je trener prve ekipe Podravka Vegete Neven Hrupec.