JUNIORKI EP 2017Hrvatska ženska juniorska reprezentacija (rukometašice rođene 1998. i mlađe) od 29. lipnja do 2. srpnja ima kontrolno okupljanje u Sinju, s tim da će 1. i 2. srpnja odigrati dvije prijateljske utakmice u Crnoj Gori. Junorke nastupaju na Europskom prvenstvu od 27. srpnja do 3. kolovoza u Sloveniji. U prednatjecanju su u grupi s Makedonijom, Norveškom i Rusijom.

Izbornik Ivan Jerković na kontrolno okupljanje pozvao je 18, pet ih je u pričuvii (dolaze tek u slučaju naknadnog poziva).

POZVANE IGRAČICE:

Lea Beličev, Paula Adamić, Gabrijela Jurlin i Leonarda Kapetanović (sve Lokomotiva), Korina Karlovčan, Magdalena Horvat i Ivona Mrđen (sve Podravka Vegeta), Nikolina Žderić i Magdalena Žderić (Dalmatinka), Katja Mikolić i Antonia Čivljak (Arena). Maja Visković i Antonela Kalčić (Zamet), Magdalena Ećimović (Split 2010), Lucija Bešen (Sesvete Agroproteinka), Josipa Kaselj (ŽRK Bjelovar), Tena Japundža (Umag) i Sandra Majetić (Union St. Polten, Austrija).

PRIČUVNE IGRAČICE:

Valentina Rajnović (Pitomača), Ivana Dundović (Zamet), Maja Mihalina (Đakovo), Lucija Ivičević (Dalmatinka) i Lucija Zeba (Kozarmisleny).

STRUČNI STOŽER:

Ivan Jerković (izbornik), Ante Burger (trener), Goran Trajkovski (trener vratarki), Tina Krmpotić (fizioterapeut) i Iva Kanjugović (tehniko).