Reprezentacija u IvaniĆ-Gradu // Foto HRSHrvatska ženska seniorska rukometna reprezentacija okupila se u Ivanić-Gradu gdje do subote, 26. studenoga, obavlja posljednju fazu priprema za Europsko prvenstvo što će se održati od 4. do 18. prosinca 2016. u Švedskoj. Nastavak priprema bit će od ponedjeljka 28. studenoga do odlaska na Euro 4. prosinca.

U sklopu priprema hrvatska ženska seniorska reprezentacija odigrat će tri pripremne utakmice od kojih će dvije biti otvorenog tipa, a s Crnom Gorom odigrat će i jednu zatvorenog tipa.

Prva utakmica otvorenog tipa na rasporedu je u petak 25. studenoga u 18,30 sati u Sportskoj dvorani Žeravinec u Ivanić-Gradu, a suparnik je Crna Gora. Drugu utakmicu otvorenog tipa rukometašice igraju na istom mjestu i u isto vrijeme u srijedu 30. studenoga protiv Japana.

VIŠE VIDI NA: http://www.hrs.hr/novosti.php?id_novost=4787