Skok Vidak Foto HRSHrvatska ženska seniorska rukometna reprezentacija u posljednjoj fazi priprema za Europsko prvenstvo u Švedskoj odigrala je prvu pripremnu utakmicu protiv Crne Gore. Izabranice Gorana Mrđena u pobijedile su s 28:20 (18:9).

Hrvatska jesusret protiv Crne Gore odigrala bez Andree Penezić, Andree Čović i Ivane Kapitanović. Ivana Kapitanović ozljedila se na treningu dan prije utakmice, obavila je pregled magnetnom rezonancom te se čeka mišljenje ortopeda. Treninzima s reprezentacijom priključit će se Mara Budić.

Drugu utakmicu protiv Crne Gore rukometašice igraju sutra, u subotu. B oit će to trening utakmica zatvorenog tipa. Sljedeći susret otvorenog tipa, na kojem će navijači ponovno moći doći podržati Hrvatice, na rasporedu je 30. studenoga u 18:30 sati u SD Žeravinec, Ivanić-

PRIJATELJSKA UTAKMICA

HRVATSKA – CRNA GORA 28:20 (18:9)

IVANIĆ-GRAD – Sportska dvorana Žeravinec.

HRVATSKA: Bešen (4+0), Razum (4+1); Nemaškalo 2(1), Debelić 5, Mičijević 3, Krsnik, Milošević, Milanović-Litre 4, Janković 1, Marić 4, Bašić 5(2), Blažević 1, Vidak 2, Zadravec, Posavec 1, Gugić. IZBORNIK: Goran Mrđen.

CRNA GORA: Rajčić (9+0); A. Klikovac 2, Grbić 1, Despotović, Ramusović, Ujkić, Premović 1, B. Klikovac, Pavičević, Božović, Jauković 4(3), Lazović 2, Malović 1, Mehmedović 3, Raičević 1, Tosković 5(3). IZBORNIK: Dragan Adžić.

SEDMERCI: Hrvatska 3(3), Crna Gora 7(6).

ISKLJUČENJA: Hrvatska 4 minute (Mičijević, Milošević), Crna Gora 6 minuta (Đ. Jauković, Mehmedović, Raičević).

Ana Debelić u borbi za loptu Foto HRS