Skupna slika Podravke Vegete // Foto Ljerka VreskPodravka Vegeta proglašena je najuspješnijom ženskom rukometnom ekipom, a i dobitnici tri pojedinačne nagrade su iz Podravke. Ivana Kapitanović najuspješnija je vratarka, Goran Mrđen trener, a Tena Petika proglašena je najperspektivnijom rukometašicom u županiji. Rezultat je to izbora Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije, koji je prvi puta izabrao najbolje u rukometu u 2016. godini. Svečanost je održana u koprivničkom hotelu Podravina.

Ivana Kapitanović i Zlatko Blažeković // Foto Ljerka VreskNajperspektivnija muška rukometna ekipa je kadetska momčad Koprivnice Hangar 18 koja se pod vodstvom trenera Branka Krajačića natječe u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi. Nagradu za zaslužnog rukometnog djelatnika osvojio je predsjednik Saveza Zlatko Blažeković.

Tena Petika i Zlatko Blažeković // Foto Ljerka VreaskLista najuspješnijih u 2016. godini:

Najuspješnija rukometašica Ivana Kapitanović (Podravka Vegeta)

Najuspješniji rukometaš David Henigman (KTC)

Najuspješnija muška rukometna ekipa KTC

Najuspješnija ženska ekipa Podravka Vegeta

Najperspektivnija rukometašica Tena Petika (Podravka)

Najperspektivnija muška ekipa Kadeti Koprivnica Hangar 18

Najuspješniji trener Goran Mrđen (Podravka Vegeta)

Zaslužni rukometni djelatnik Zlatko Blažeković (predsjednik saveza)Goran Mrđen i tajnik Saveza Dieter BenotićSvi sudionici svečanosti // Foto Ljerka Vresk