Nema puno odmora za rukometašice Podravka Vegete koje su se gotovo u kontinuitetu intenzivno pripremale za početak europskih izazova. Prva dva boda u EHF Kupu upisana su 6. siječnja protiv španjolske Bera Bere, a slijedi i otvaranje proljetnog dijela prvenstva u kojem su dosad Saračevićeve odabranice ostvarile maksimum od 18 bodova s gol razlikom +169. Jednak broj bodova ima i Lokomotiva s kojom su se trebale susresti već sljedećeg vikenda no taj će susret biti odgođen zbog tempa koji je ekipi Podravka Vegete nametnuo raspored europskih utakmica. Bez obzira što se na put u Dansku kreće već u subotu, nakon nedjeljne utakmice i jednodnevne pauze cure su nastavile s treninzima, a već sutra 9. siječnja u 18 sati u SD Fran Galović Koprivnica očekuje ih prva domaća utakmica 1.HRL za žene protiv Sesveta Agroproteinke. Sesvete su trenutno 4. na prvenstvenoj ljestvici s 14 bodova. Dođite i budite glasna podrška s tribina curama na startu proljetnog dijela sezone, a ulaz u dvoranu je besplatan. 

Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković iz Osijeka

Delegat HRS-a: Goran Stojanović iz Osijeka