Podravkine djevojčice 2004. i 2005. godište // Foto Robert ŠoštarićDosta dugo je trajalo dok su posnimljene sve djevojčice koje polaze Podravkinu školu rukometa, pa su stoga tek ovoga tjedna promijenjene ili postavljene nove slike naših nada. Promjene se odnose na 126 slika u pet kategorija.

Kako su nazivi Podravka 3, 4, 5 i 6 samo kolokvijalni, jer zbog godina ne igraju još u ligama, to su na stranicama navedena i godišta na koje se grupa odnosi. Tako su Podravka 3 djevojčice rođene 1998. godine i mlađe, Podravka 4 rođene 2000. godine i mlađe, Podravka 5 2002. i 2003. godištea, Podravka 6 su najmlađe, 2004. i 2005. godište.

Međutim, sve djevojčice sudjeluju na hrvatskim prvenstvma u više kategorija kadetkinja (u ta natjecanja uključene su i djevojke iz Podravke Lino) i prvenstvima djevojčica.

Napominjemo da, ako se još niste, učlanite u klub, jer taj mali novac ide u Školu rukometa, koja je za sve kategorije djevojčica u Rukometnom klubu Podravka besplatna.

Nismo zanemarili ni ostale vijesti iz kluba: danas je stavljeno sedam novih.