Prvakinje // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta osvojila je naslov prvakinja. Pobjedom nad Petason Vranjicom 31:21 maknuta je i matematička sumnja u to. Zadnje kolo, zbog potreba reprezentacije, igrat će se već u srijedu 23. svibnja. Podravka Vegeta i Split 2010 igrat će utakmicu od 18 sati, nakon čega slijedi i službena inauguracija novih-starih prvakinja.

Vranjic - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerU Solinu bilo je prema predviđanjima. Utakmica bez uzbuđenja, s rutinskim prvim poluvremenom i ”brzom doradom” mladih snaga u drugom. Vranjic je pridonosio brzini igre, ali kvaliteta je bila na strani Koprivničanki, koje su na kraju zapljeskale publici, a gledatelji njima.

Čestitke djevojkama na osvojenom naslovu prvakinja!

Vranjic - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 25. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PETASON VRANJIC – PODRAVKA VEGETA 21:31 (11:17)

SOLIN – Gradska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Miljenko Medved i Marko Murić (obojica Varaždin). Nadzornik HRS-a: Roberto Lozančić (Velika Gorica).

PETASON VRANJIC: Andabak (3+0), Mrkonjić (8+0), Smajić (-); Mijić, Škarić 1, Boko 2, Ivić 1, Velagić 1, Buljan 8(3), Lovrić 4, Torković, Mijatović 2, Jerković 2, Adamović, Đuran. TRENERICA: Suzana Čoko Vulikić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (4+0), Kapitanović (2+0), Ečimović (5+0); Dežić 1, Karlovčan 5, Popović 3, Krsnik 1, Džono 1, Mrđen 2, Franušić 2, Vidak 4, Pavlović 4, T. Petika 3(1), Horvat 3, Debelić 3. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Petason Vranjic 4(4), Podravka Vegeta 3(3).

ISKLJUČENJA: Petason Vranjic 4 minute (Đuran 2+2), Podravka Vegeta 10 minuta (T. petika i Horvat 2+2, Franušić).

IGRAČICA UTAKMICE: Korina Karlovčan (Podravka Vegeta).

Vranjic - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerVranjic - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-Mašansker