Rukometašice Podravka Vegete su bez većih problema svladale Krim Mercator u prvoj utakmici 2. kruga Regionalne lige za žene 29:24, poluvrijeme 16:10. Najefikasnija u redovima Podravkašica bila je Dejana Milosavljević s 5 pogodaka dok su Mugoša, Milošević, Karlovčan, Tsakalou i Stanko dodale još po 4. Odlična prezentacija u prvom poluvremenu posebno od 10. minute kada smo na +4. Prednost raste i dalje pa sredinom poluvremena Saračevićeve odabranice imaju +7. Drugo poluvrijeme tempo je i dalje na razini, brze kontre i polukontre nisu davale predaha Bregarovim curama. Trener uvodi mlade igračice, Leu Franušić, Elenu Popović i Luciju Jandrašić, a na krilima su u drugom poluvremenu Mugoša i Turk. Bez problema i sigurno naše cure privode utakmicu kraju uz rezultat 29:24.

Sutra ponovno u isto vrijeme u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović igraju Budućnost i Krim Mercator s početkom u 18.00 sati dok će Podravka Vegeta svoju posljednju utakmicu drugog kruga Regionalne lige odigrati protiv Budućnosti u četvrtak ponovno u 18.00 sati.

PODRAVKA VEGETA – KRIM MERCATOR 29: 24(16:10)

PODRAVKA VEGETA: Risović, Ećimović; Zadravec 2, Turk , Karlovčan 4, Popović, Jandrašić, Milošević 4, Džono , Milosavljević 5, Mugoša 4, Franušić 1, Stanko 4, Gjorgjijevska, Tsakalou 4, Debelić 1. TRENER: Zlatko Saračević.

KRIM MERCATOR: Kojić 4, Jurič 2, Brzin, Abina, Žabjek, Rebičova 3, Van Kreij 2, Barič 2, Klemenčić 2, Vojnović, Zulić 4, Varagić 4, Mamić, Vučko 1 , Snopova. TRENER: Uroš Bregar

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 300. Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar. Nadzornik WHRL: Vladimir Sokol.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 4(2), Krim 1(1)

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 8 min.( Popović 2+2, Milošević, Mugoša), Krim Mercator /

Foto: Valentino Štefanek