Kadetkinje 588x500 webPodravkine djevojke rođene 2000. i kasnije, koje se natječu u 1. HKRL (Prvoj hrvatskoj kadetskoj rukometnoj ligi) od četvrtka 9. do nedjelje 12. ožujka pod vodstvom trenerice Snježane Petike sudjeluju na završnici Prvenstva Hrvatske što se održava u Umagu u sportskoj dvorani Osnovne škole Marija i Lina.

Na prvenstvu će sudjelovati ove djevojke: golmanice Katarina Borac i Gabriela Vrabec te igračice u polju Elena Popović, Ana Sikavica, Lana Brkić, Maja Delić, Klara Petričević, Lea Franušić, Tena Petika, Ines Kolar, Patricia Firšt, Klara Kokša, Lucija Jandrašić i Tamara Bogdan.

Pravila ovog natjecanja predviđaju utakmice 2×20 minuta s 5 minuta odmora i s mogućnošću korištenja tri time outa po utakmici u trajanju od 30 sekundi.

Podravkine djevojke nalaze se u A grupi natjecanja zajedno s Dalmatinkom, TVIN Viroviticom i Lokomotivom.

U B grupi su Ivanić, Osijek, Sesvete i Split 2010, a u C grupi Trogirka, Zamet, umag i ŽRK Bjelovar.

Raspored utakmica prednatjecanja A grupe

Četvrtak, 9. ožujka

17,30 Podravka – Lokomotiva

20,30 Dalmatinka – TVIN Virovitica

Petak, 10. ožujka

8,30 Lokomotiva – TVIN Virovitica

9,30 Podravka Dalmatinka

15,30 Dalmatinka – Lokomotiva

16,30 TVIN Virovitica – Podravka

Natjecanje on line možete pratiti na

http://hrs.hr/natjecanja-2/zavrsnice-ph/1-hkrl-djevojke-rodene-2000-i-mlade/