Vesna (13) i Iva (23) Milanović Litre, sestre na suprotnim stranama // Foto RK PodravkaPodravka Vegeta očekivano je upisala prva dva boda u Regionalnoj ligi. U 1. kolu svladala je Samobor 37:20 (17:11). Utakmica je odigrana u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici u ugodnom ambijentu sa zahvalnom publikom, koja je znala nagraditi obje ekipe pljeskom kada su to zaslužile, a osobito na kraju, kada su nagrađene za svoj trud sikazan na utakmici.

Istaknula se standardna trojka Milanović Litre – Trifunović – Živković, uz trojku golmanica Milenković – Kapitanović – Jukić. Dobro su igrale i ostale, od Nemaškalo do Poljak. Kod Samobora dobro je branila Radovanić, koliko je, kao jedina golmanica gošći, mogla zaustaviti udaraca, a s desnog krila opasna je bila Pasarić.

UTAKMICA 1. KOLA REGIONALNE LIGE

PODRAVKA VEGETA – SAMOBOR 37:20 (17:11)

Napad Samobora, obrana Podravke Vegete // Foto RK PodravkaKOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 200. Suci: Matija Gubica i Boris Milošević (Hrvatska). Delegat: Josip Posavec (Hrvatska).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (4+0), Kapitanović (4+-), Milenković (6+1(; Čović 3, Gavranić 2, Pongrac 3, Šenvald, Havić 1, Živković 4, Vukojević 2, Nemaškalo 3, V. Milanović Litre 7, Dragišić 3(2), Vidak 1, Trifunović 6(1), Poljak 2. TRENER: Goran Mrđen.

SAMOBOR: Radovanić (9+1); Jandrečić, Pasarić 5(1), Balaško 4(1), Makarun, Štrkalj 2(1), Knježević 3, Šilobod 2, Kozlovec 2, Džepina, Lovrić, I. Milanović Litre 2. TRENER: Dubravko Bilić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 3(2), Samobor 5(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 18 (Trifunović i Živković 2+2, Čović, Gavranić, V. Milanović Litre, Dragišić i Poljak po 2), Samobor 4 minute (Štrkalj, I. Milanović Litre)..

IGRAČICA UTAKMICE: Vesna Milanović Litre (Podravka Vegeta).