Regija sjever 1TRENERI SURADNICI // piše regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević

U nedjelju je održano regionalno okupljanje perspektivnih mladih igračica dvaju godišta, 2002. i mlađe i 2004. i mlađe s područja rukometne regije Sjever.

Regija sjever 2Pozivu se odazvalo 28 igračica starijeg i 46 igračica mlađeg godišta iz devet klubova: RŠD Bjelovar, ŽRK Bjelovar, Garešnica, Koka, Zrinski, TVIN Virovitica, Đurđevac, KTC i Podravka, a u rad su bili uključeni svi treneri koji su došli u pratnji svojih igračica.

Regija sjever 3Treninzi u trajanju od po dva sata obavljeni su za svaku generaciju posebno, a radilo se prema određenom programu, usuglašenim sa smjernicama dogovorenim na tijelima HRS-a, zaduženim za mlađe dobne skupine. Cilj takvih jedno mjesečnih okupljanja je stalno praćenje razvoja i selekcioniranje perspektivnih mladih igračica regije, kao baze za buduće formiranje nacionalnih reprezentacija.

Regija sjever 4Svu logističku pomoć u organizaciji provedene akcije pružio je RSKKŽ-e na čelu s tajnikom Dieterom Benotićem.