Podravka Vegeta - Biseri // Foto Ivo Čičin-Mašansker

Podravka Vegeta postigla je još jednu pobjedu u Regionalnoj ligi i opet preuzela 1. mjesto na tablici. Suparnice Biseri Plevlja nisu bile ravnopravne s prvim sastavom Podravke Vegete, pobjeda domaćih 28:17 (18:6). No, zato je trener Neven Hrupec u 2. poluvremenu poslao na teren sve raspoložive snage, pa je bilo lijepo vidjeti nadmetanje po godinama i kvaliteti ravnopravnih suparnica, što je publika osjetila i često pozdravljala poteze pljeskom.

Podravka Vegeta - Biseri // Foto Ivo Čičin-Mašansker

Sve igračice i jedne i druge ekipe zaslužuju pohvalu za pristup igri i zato je publika zadovoljna napustila dvoranu. Podravka je, pak, odigrala još jednu probu uoči utakmice Kupa kupova u Vácu, a ”glazura” će biti postignuta na zajedničkim treninzima i utakmicama od petka do nedjelje s Krim Mercatorom u Ljubljani.

UTAKMICA 9. KOLA REGIONALNE LIGE

PODRAVKA VEGETA – BISERI PLEVLJA 28:17 (18:6)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 250. Suci: Dalibor Jurinović i Marko Mrvica (oba Hrvatska). Delegat WRHL-a: Josip Posavec (Hrvatska).

Podravka Vegeta - Biseri // Foto Ivo Čičin-Mašansker

PODRAVKA VEGETA: Žderić (4+-), Jelčić (5+1), Kapitanović (3+0); A. Čović 1, Kiridžić 2, Ž. Čović 6(1), Pongrac 7, S. Šenvald, Zagorščak 1, Damnjanović 3(1), Milanović Litre 2, Dragišić 1, Vidak 2, Maljak, Horvat1, Pušić-Koroljević 2. TRENER: Neven Hrupec.

BISERI PLJEVLJA: Đurković (3+0), Perović (9+0); Klikovac 2, Rakočević 3(1), Despotović, Pejović 5, Vukčević 3, M. Mugoša 1, Kaluđerović 1, Ivanović, Goranović, Rečević 2, D. Mugoša. TRENERICA: Sandra Kolaković.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(2), Biseri Pljevlja 2(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 10 minuta (S. Šenvald 2+2, A. Čović, Dragišić, Vidak po 2), Biseri Pljevlja 6 (Despootović 2+2, D. Mugoša 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Iva Pongrac (Podravka Vegeta).

.