S utakmice u Zagrebu // Foto Ivo Čičin-MašanskerTreba biti iskren, pa reći da je Lokomotiva svojim zalaganjem zaslužila pobjedu, a da je Podravka Vegeta na kraju rutinski izjednačila. Podjela bodova 24:24 (13:11). Regionalna liga ide dalje, u petak u 18 sati Podravka Vegeta (i dalje bez poraza u sedam utakmica) ugošćuje Bisere Plevlja.

UTAKMICA 10. KOLA REGIONALNE LIGE WRHL

LOKOMOTIVA – PODRAVKA VEGETA 24:24 (13:11)

ZAGREB – Dvorana sportova 2. Gledatelja: 300. Sutkinje: Helene Crnojević i Emina Kostecki Radić (obje Hrvatska). Delegat WRHL-a: Vladimir Sokol (Hrvatska).

LOKOMOTIVA: Razum (-), Bukovina (9+0); Miljanić 2, Vlašić, Božović, Oštarijaš 2, Krsnik 6(1), Marković 1, Galić, Kožnjak 4, Janković 4, Prevendar, Debelić, Markov, Poljak 5(5), K. Lovrić. TRENER: Nenad Šoštarić.

PODRAVKA VEGETA: Žderić (5+0), Jelčić (6+1), Kapitanović (-); A. Čović, Kridžić 1, Ž. Čović 2(2), Pongrac 1, S. Šenvald, Gaće, Damnjanović 5(1), Milanović Litre 6, Dragišić 2, Vidak, N. Tvorić, Horvat 5, Pušić-Koroljević 2. TRENER: Neven Hrupec.

SEDMERCI: Lokomotiva 7(6) , Podravka Vegeta 3(3).

ISKLJUČENJA: Lokomotiva 8 minuta (Krsnik 2+2, Božović, Poljak po 2), Podravka Vegeta 6  minuta (Milanović Litre 2+2, Dragišić 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Dubravka Bukovina (Lokomotva).