Podravka - Danilovgrad // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta osvojila je dva nova boda u Regionalnoj ligi. U nedjelju navečer pobijedila je u Koprivnici ekipu Danilovgrada iz Crne Gore s 30:26 (15:14) i atko je dva kola prije kraja na 5. mjestu s 11 bodova. Lokomotiva ima 13.

Podravka - Danilovgrad // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta nastupila je bez kapetanice Vesne Milanović Litre. Odmijenila ju je i na pivotu i u kapetanskoj ulozi Andrea Čović.

Nisu to bili ni igra, niti utakmica općenito, za pamćenje. U 1. poluvremenu Podravka Vegeta vodila je u 1. minuti i ponovno tek u 20-oj. Malo veće rezultatsko odvajanje dogodilo se u 2. poluvremenu, što je bilo dovoljno za sigurnu pobjedu.

Zapaženo u Podravki igrala je Iva Pongrac, a kod Danilovgrada Djina Jauković.

Iduće nedjelje Podravka Vegeta gostuje u Trbovlju, gdje će igrati sa slovenskim doprvakinjama GEN-I Zagorje.

Podravka Vegeta - Danilovgrad // Foto Ivo Čičin-Mašansker

UTAKMICA 16. KOLA REGIONALNE LIGE WRHL

PODRAVKA VEGETA 30:26 (15:14)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 300. Suci: Dalibor Jurinović i Marko Mrvica. Delegat: Josip Posavec (svi iz Hrvatske).

PODRAVKA VEGETA: Jukić, Kapitanović (4), Milenković (7); Čović 4, Gavranić 1, Pongrac 5, Havić 6, Živković 7, Vukojević, Nemaškalo, Zagorščak, Dragišić 1, Vidak, Trifunović 6(1), Poljak. TRENER: Goran Mrđen.
DANILOVGRAD: Nenezić, Kostić (4), Rajković (6+1); Arsenijević, Ujkić, Senić, Pavićević 1, Grbić 2, Ramusović, Jauković 9(1), Čavlović 1, Agović 5, Mugoša 1, Prelević, Malović 6(1), Klikovac.TRENERICA: Maja Savić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(1), Danilovgrad 2(2).
ISKLJUČE NJA: Podravka Vegeta 2 min. (Havić), Danilovgrad 8 min. (Pavićević, Malović, Jauković, Ramusović).

IGRAČICA UTAKMICE: Iva Pongrac.Trener Podravke Vegete Goran Mrđen // Foto Ivo Čičin-Mašansker