Podravka - Lokomotiva, Milanović Litre bez greške // Foto Koprivnica.netU naznakama derbi, u izvedbi ispodprosječna hrvatsko-ligaška predstava: Lokomotiva je u petak navečer bila preslaba da odgovori na jačinu i kvalitetu Podravkinih igračica: Podravka Vegeta – Lokomotiva 39:20 (17:10). Zagrepčanke su premlad sastav da bi mogao parirati i tzv. drugoj semorki. Dapače, mlađe rukometašice do vrha su napunile mrežu.

Raspoložena za igru, ali se grešama bila je Sanja Damnjanović kod Podravke Vegete, a raspoložena i bez greške Vesna Milanović Litre.

U daljnjem tekstu greške su moguće, jer se u krasnoj sportskoj dvorani upravo gase svjetla za novinare i nemaju uvjete za rad. I to tako traje od samog otvorenja.

Dobro su branile golmanice Žderić i Jelčić, a sve, osim Lidije Horvat i Sare Šenvald, koja nije ni ulazila u igru, zabile su i golove.

Kod Lokomotive tradicionalno dobra bila je golmanica Dubravka Bukovina, a ne bismo se upuštali u pojedinačnu ocjenu igračica: premalo su dale za bilo kakav pozitivni dojam.

UTAKMICA 3. KOLA REGIONALNE LIGE

PODRAVKA VEGETA – LOKOMOTIVA 39:20 (17:10)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 400. Suci: Matija Gubica i Boris Milošević (oba Hrvatska). WRHL delegat: Josip Posavec (Hrvatska).

PODRAVKA VEGETA: Žderić (8+0), Jelčić (7+0), Kapitanović (3+0); A. Čović 5, Ž. Čović 4, Pongrac 3, S. Šenvald, Gaće 4, Damnjanović 6(2), Milanović Litre 7, Dragišić 3, Vidak 2, Tatari 2, Horvat, Pušić-Koroljević 2, Bulath 1. TRENER: Neven Hrupec.

LOKOMOTIVA: Razum (2+1), Biloglav (-), Bukovina (8+1); Smiljanić 1, Božović 1, Oštarjaš 2, Krsnik, Marković 1, Galić 1, Kožnjak 4, Janković 4, Milić, Prevendar 1(1), Debelić 1, Leto, Poljak 4(2). TRENER: Nenad Šoštarić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 4(2), Lokomotiva 3(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 minute (Bulath), Lokomotiva 6 minuta (Kožnjak, Debelić, Poljak).

IGRAČICA UTAKMICE: Vesna Milanović Litre (Podravka Vegeta).