Budućnost - Vardar. // Foto Ivo Čičin-MašanskerU izjednačenoj utakmici 4. kola Regionalne lige, što se igra u Koprivnici, skopski Vardar u zadnjim sekundama golom Penezić ostvario je pobjedu nad podgoričkom Budućnosti s 28:27 (15:11) i tako zbog bolje gol-razlike pretekao Crnogorke na tablici Regionalne lige.

Budućnost - Vardar. // Foto Ivo Čičin-MašanskerCijelo vrijeme Vardar je vodio i s više golova razlike. Međutim, sjajno raspoložena Neagu (10 golova) zadržavala je rezultat u relativnoj neizvjesnosti. Zakuhalo se pred kraj susreta, kada je u 56. i 58. minuti Budućnost došla na gol razlike (25:26 i 26:27). Cvijić je u 59. minuti postigla izjednačenje, a 11 sekundi prije kraja Budućnost je zapucala napad. U toj zadnjoj minuti treneri su zvali dva time outa. Uzbudljivu utakmicu zaključila je Penezić golom u zadnjoj sekundi za konačnih 27:28.

Gledali smo fenomenalne pucačice Neagu (10) i Penezić (11), raspucanu Lazović, a ljepoti igre pridonijele su Leynaud na vratima Vardara 811 obrana) i Batinović na vratima Budućnosti (10).

Budućnost - Vardar. // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 4. KOLA REGIONALNE LIGE WRHL

BUDUĆNOST – VARDAR 27:28 (11:15)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 250. Suci: Matija Gubica i Boris Milošević (obojica Hrvatska). Delegat WRHL: Vladimir Sokol (Hrvatska).

BUDUĆNOST: Zečević (-), Batinović (10+0); Ujkić, Neagu 10(1), Jauković 4(2), Pletikosić, Agović, Cvijić 3, Irman 4, Premović, Bulatović 3, Pavićević, Ramusović, Achruk 1, Lazović, Grbić 2. TRENER: Dragan Adžić.

VARDAR: Leynaud 1(11+-), Suslina (-+0), Pessoa (-); Radičević 2, Klikovac, Herrem 3, Mavsar 3(2), Damnjanović 2, Lazović 5, Iljina, Penezić 11, Kmirova, Petrović 1, Ristovska. TRENER: Eduard Kokšarov.

SEDMERCI: Budućnost 4(3), Vardar 2(2).

ISKLJUČENJA: Budućnost 6 minuta (Đurđina, Pavićević, Achruk, Vardar.

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Penezić (Vardar).