Regionalna reprezentacija djevojčica Sjever // Foto službeni biltenU organizaciji HRS-a i Rukometnog saveza Rijeka održan je Turnir regionalnih reprezentacija za Djevojčice A (rođene 2000/2001.) i mlađe kadetkinje (rođene 1998. i mlađe) na kojem su sudjelovale i reprezentacije Regije sjever u organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije. Djevojčice su zauzele prvo mjesto. Mlađe kadetkinje su četvrte.

(Rezultate sastave i vodstvo možete naći na stranici RSKKŽ (greška u tablici za Djevojčice A – ispravno 6  bodova).

RS KKŽ upješno je proveo akciju okupljanja i selektiranja svih kvalitetnih mladih igračica a područja sjeverne regije, a stručni timove predstavljali su treneri iz RK Podravke (povjerenik HRS-a Branko Krajačić, za mlađe kadetkinje Snježana Petika, za Djevojčice A Đurđica Zečević), a organizacijsku i logističku potporu dao je Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije na čelu s voditeljem Regionalnog centra Dieterom Benotićem.

(Rukometni savez Koprivničko-križevačke Županije) 

DJEVOJČICE

Rezultati djevojčica: Zagreb – Sjever 11:15, Sjever – Rijeka 19:18, Istra – Sjever 7:18.

Poredak: 1. Sjever 6, 2. Istra 3, 3. Zagreb 3, 4. Rijeka 2.

Za regiju sjever nastupale su: Katarina Borac, Lucija Jandrašić, Klara Petričević, Elena Popović, Tena Petika, Josipa Kodrić, Lana Brkić i Ana Sikavica (Podravka), Iva Blažević, Sara Novosel i Josipa Keselj (TVIN Trgocentar), Ana Marija Antolković, Željka Lončar, Tia Njegovec i Dorotea Kontrec (Koka), Viktorija Santo, Jelena Karanović i Iva Blažević (Garešnica).

Stručno vodstvo: trenerice Đurđica Zečević (Podravka) i Zdenka Premužić (TVIN Trgocentar), regionalni suradnik HRS-a Branko Krajačić.

MLAĐE KADETKINJE

Rezultati mlađih kadetkinja: Zagreb – Sjever 21:22, Sjever – Rijeka 19:23, Istra – Sjever 21:20.

Poredak: 1. Rijeka 4, 2. Zagreb 3, 3. Istra 3, 4. Sjever 2.

Za Regiju sjever nastupile su: Ema Kosnica, Lena Ljubić, Korina Karlovčan, Magdalena Horvat, Iva Papac, Ivona Mrđen, Tea Hmelina, Nina Alvir, Lara Pavlović, Ana Benotić i Leonarda Šenvald (Podravka), Iva Biuk i Rea Radošević (TVIN Trgocentar), Sara Dominić, Ena Car i Melani Marković (Zrinski), Katarina Mrazović (Zelina) i Maja Martinčević (Prelog).

Stručno vodstvo: trenerica Snježana Petika (Podravka), trener Darko Grdić (TVIN Trgocentar) i regionalni suradnik HRS-a Branko Krajačić.

(Fotografija: službeni bilten)