I u ovoj godini nastavljaju  se periodička okupljanja perspektivnih mlađih igračica Regije SJEVER, koja obuhvaćaju godišta 2005/6/7 i 2008/9. Nakon 1.treninga održanog u Koprivnici  u 12 mj., idući trening zakazan je za 9.1.2022. u Virovitici.

Iz Rukometnog kluba Podravka od strane trenerice Snježane Petike priiavljene su igračice godišta 2008/9. :Ferčec, Gregurić, Hajdinjak, Jakupanec, Lengelić, Milivojević, Napan, Radiček, Šajković, Tetec, Galić, Zovko, Galinec, Jelović, a iz godišta 2005/6/7 trener Nenad Smiljanec prijavio je igračice: Cvelber, Rumek, Đelekovčan, Horvat, Hrnčić, Canjuga, Domović, Smiljanec, Zvonar, Markić i Miklić.

Podravkini treneri Barbara Stančin, Nenad Smiljanec i Đurđica Zečević aktivno će sudjelovati u radu s igračicama.

Izvještaj pripremila: Đurđica Zečević (regionalna suradnica HRS-a)