Odlična tradicija otvaranja Renesansnog festivala modnom revijom, nastavlja se i u 13. izdanju ove hrvatske TOP manifestacije, a ulogu renesansnih dama ponovo će preuzeti naše rukometašice Podravka Vegete. Naše djevojke Korina Karlovčan, Selena Milošević, Dejana Milosavljević, Maria Holešova, Karyna Yezhykava, Alena Ikhneva i Ana Debelić pretvorit će renesansnu reviju u pravo internacionalno modno događanje baš u duhu festivala na kojemu sudjeluju izvođači iz 12 zemalja. Vrijedi spomenuti kako će ih pratiti i vitezovi,  igrači NK Slaven Belupo, Filip Hlevnjak, Matej Resler, Davor Sinjaković, David Šugić i Mihael Mlinarić, a ovaj će događaj biti jedinstvena priliku da sportaši i sportašice pokažu kako se snalaze u ulogama manekena. Modna revija, osmišljena u salonu kraljevske krojačice Vlaste Puklavec, održat će se u četvrtak, 23. kolovoza u sklopu službenog otvaranja renesansnog festivala od 19 sati na gradskim bedemima.

modna revija 696x462

Foto: Drava.info