U reprezentaciji i Andrea Čović // Arhiva RK PodravkeKlupska sezona je završila, slijede reprezentativni termini. Izbornik ženske rukometne reprezentacije Hrvatske Vladimir Canjuga sazvao je kontrolne pripreme od 1. do 7. lipnja u Umagu. Iz Podravke Vegete pozvane su pivotkinje Vesna Milanović Litre i Andrea Čović te vanjska igračica Miranda Tatari (koja je potpisala ugovor s Podravkom i nije više članica Astrahanočke). Iva Pongrac i Dina Havić su u pričuvi.
Reprezentaciju očekuje Europsko prvenstvo, koje se u prosincu igra u Hrvatskoj i Mađarskoj.

Pozvane su: golmanice Jelena Grubišić (Krim Mercator), Marta Žderić (Budućnosti), Ivana Jelčić (Lokomotiva), lijeva krila Maja Zebić (Vardar), Tea Grubišić (Lokomotiva), desna krila Josipa Jerčinović (Zamet), Aneta Benko (Lokomotiva), pivoti Katarina Ježić (Budućnost), Vesna Milanović Litre i Andrea Čović (obje Podravka Vegeta), vanjske igračice Lana Franković (Sesvete Agroproteinka), Andrea Penezić (Krim Mercator), Miranda Tatari (Podravka Vegeta), Ivana Lovrić (Samobor), Sonja Bašić (Lokomotiva), Kristina Elez (Rostov Don), Maja Kožnjak i Lidija Horvat (obje Lokomotiva), Ana Marija Gugić (Zamet), a u pričuvi su Janja Golubić (Trešnjevka), Iva Pongrac (Podravka Vegeta), Tea Jakara (Sesvete Agroproteinka), Iva Milanović Litre (Lokomotiva) i Dina Havić (Podravka Vegeta).