Nikica Pušić-Koroljević na SP u susretu s Argentinom // Foto IHFIz Hrvatskog rukometnog saveza stigla je službena informacija da je došlo do promjena u pozivima za pripreme hrvatske rukometne reprezentacije i sudjelovanje na Europskom prvenstvu u Srbiji.

Zbog otkaza Maide Arslanagić, iz osobnih razloga, i Nikice Pušić Koroljević, iz zdravstvenih razloga, na okupljanje reprezentacije pozvane su Renata Knježević iz Zeline (umjesto Arslanagić) i Ekatarina Nemaškalo iz Sesveta Agroproteinke (umjesto Nikice Pušić-Koroljević).

Od pričuvnih igračica ostala je samo Lidija Horvat iz Podravke Vegete, koja će, prema izbornikovim riječima objavljenim u tisku, biti pozvana u slučaju da otkaže, još uvijek oporavljenica Andrea Penezić, iz Krim Mercatora.

Kako sada stvari stoje Penezić bi mogla zaigrati određene minute za svoju ekipu i u susretu 6. kola B grupe Lige prvakinja u Krim Mercator – Podravka Vegeta u Ljubljani.