S okupljanja danas u Zagrebu // Foto HRSHrvatska ženska seniorska reprezentacija okupila se ovog ponedjeljka, 16. ožujka, u Zagrebu, a zatim je otputovala u Umag, gdje će do subote, 21. ožujka, trenirati pod paskom novog izbornika Gorana Mrđena.

Izjave izbornika Gorana Mrđena i rukometašica Andree Penezić, Dragice Džono i Kristine Elez možete čuti na sljedećoj poveznici.

https://soundcloud.com/hrvatski-rukometni-savez/sets/izjave-izbornika-gorana-mrdena-i-rukometasica-uoci-kontrolnog-okupljanja

Prva Mrđenova izjava // Foto HRS

Podsjetimo, izbornik Mrđen na kontrolno okupljanje u Umag pozvao je 20 igračica.

Pozvane su golmanice Marta Žderić (Budućnost), Ivana Jelčić (Lokomotiva) i Lucija Bešen (Sesvete Agroproteinka); lijeva krila Maja Sokač (Vardar) i Ekatarina Nemaškalo (Podravka Vegeta); desna krila Anita Gaće (Dinamo Sinara) i Ana Nikšić (Podravka Vegeta); kružne napadačice Katarina Ježić (Lokomotiva), Andrea Čović (Podravka Vegeta), Vesna Milanović Litre (Györ) i Dragica Džono (Podravka Vegeta); vanjske igračice Andrea Penezić (Vardar), Lana Franković (Mosonmagyaróvári), Ćamila Mičijević (Zamet), Maja Kožnjak (Muratpasa Belediye), Sonja Bašić (Metz), Kristina Elez (Podravka Vegeta), Žana Marić (Biettgheim), Katarina Pavlović (Zelina) i Selena Milošević (Zamet).

U Mrđenovu stožeru su trener Nikola Škorić, fizioterapeuti Vesna Hodić i Goran Krušelj te direktorica Ljerka Vresk.

Fotografije s okupljanja dostupne su na sljedećoj poveznici.

http://on.fb.me/1wPl7Zx