Naše djevojčice U11 nastupile su u 6. kolu Međužupanijske lige koja se 24.2. igrala u Varaždinu. U četiri utakmice zabilježena je jedna pobjeda. Podravka je tako imala polovičan uspjeh u dvije odigrane utakmice, a Podravka 2 uz napredak u igri upisala je poraze od boljih ekipa.

U odsustvu nekoliko igračica a u odnosu na snagu suparnika nije se niti moglo bolje. Podravka 1 ostvarila je uvjerljivu pobjedu protiv ekipe Zeline,a jednako tako izgubila je od odlične ekipe Koke – rekla je Zečević.

U obje utakmice istaknule su se Šomoci i Maksimović.

Podravka 2  obje utakmice odigrala je u granicama svojih mogućnosti i usprkos visokim porazima vidljiv je određeni napredak u igri. Bolje od ostalih bile su Jembrek, Cvetanović i Radanović – rekla je Zečević.

Rezultati:

Podravka 1  –  Zelina  17:10

Podravka 1  –  Koka    11:20

Podravka 2  –  Zelina  9:28

Podravka 2  –  Koka     10 :29

Podravka 1 (golovi zbrojeni): Lončar, Šomoci 17, Rašić, Varga,Tišljarić, Kolar, Maksimović 10, Dimić Arambašić, Kodrić, Lončarić 1, Štefanec, Polančec, Brunec

Podravka 2: Posavec, Kuzmić, Bebek, Behin, Radanović 5, Potroško, Jembrek 8, Držaić, Žufika, Cvetanović 6, Kolarek, Šisl