U drugoj utakmici 13. po redu Memorijalnog turnira RK Podravka Vegeta ponovno je odmjerio snage s RK Krim Mercatorom samo tjedan dana nakon što smo mi gostovali na turniru u Ljubljani. Kao što je trener Saračević i rekao, ovi su turniri vrlo kvalitetna priprema, a već se u prvim minutama pokazalo kako nova ekipa sve bolje funkcionira na terenu. Prvih 15 minuta gledali smo egal utakmicu gol za gol no Krimovke su se uspjele malo odvojiti i na odmor na poluvremenu otići s rezultatom u svoju korist (12:16). U drugo su poluvrijeme naše cure ušle još hrabrije, pojačale pritisak i do 40. minute uhvatile priključak, a nakon toga u 50. minuti dolaze u vodstvo koje čuvaju i povećavaju do kraja utakmice. Na odmor do sutrašnjih utakmica idu s rezultatom (30:26). Bravo za cure i bravo za cijeli stožer. 

Rk foto 2

Golovi:

Turk Ana 4

Korina Karlovčan 3

Selena Milošević 1

Dragica Džono 1

Dejana Milosavljević 1

Natalia Chigirinova 3

Alena Ikhneva 7

Ana Debelić 2

Karyna Yezhykava 8