Rukometni klub Podravka Vegeta sutra će u 19.30 sati odigrati prvu utakmicu u novoj sezoni nacionalnog prvenstva. Nakon što je prošlo prekinuto zbog pandemije koronavirusa, HRS je prije nekoliko tjedana objavio kako novo prvenstvo počinje 26./27. rujna, a RK Podravka Vegeta će u dogovoru svoj susret odigrati nešto ranije zbog obaveza u DELO EHF Ligi prvakinja.

U prvom kolu sezone 2020./2021. protivnik koprivničkih rukometašica bit će ekipa iz Crikvenice, ŽRK Murvica. Utakmica se igra bez prisutstva gledatelja, a suci će biti Filip Skenderović i Dominik Trčak. Nadzornik utakmice je Dean Prpić.

Mediji koji žele prisustvovati, odnosno novinari, moraju poslati pismeni upit na info@rk-podravka.hr, dok će službeni fotoreporter pratiti utakmicu.

Prva HRL za žene, 1. kolo, 23. rujan, 19.30 sati

RK Podravka Vegeta – ŽRK Murvica