Klub RK Podravka danas su posjetile mlade rukometašice i rukometaši iz Mađarske u sklopu prekogranične suradnje Mađarska-Hrvatska koju koprivnička gimnazija ima s ovim Mađarskim gradom. Došli su u pratnji svojih trenera i profesora dok su domaćini događaja bili gimnazijski profesori Natalija i Filip Šalamon i Marina Tomac Rojčević. Ovom će prigodom učiti o kondicijskoj pripremi sportaša. S obzirom da su posjetili Koprivnicu, naš klub kao najtrofejniji ženski hrvatski rukometni klub i njegova povijest bili su idealan primjer mladim sportašima. Poseban su interes iskazali za 13. Memorijalni turnir Josip Samaržija Bepo pa su u klubu osim svih povijesnih uspjeha čuli nešto više i o Bepu i njegovom velikom trenerskom doprinosu, ali onome što je ostvario i ostavio kao trag u bogatoj sportskoj povijesti našeg rukometa i sporta općenito. Mlade će rukometne nade biti i publika na današnjem turniru pa će klub, a posebno našu prvu ekipu doživjeti i u praktičnom svijetu i to na domaćem terenu. 

20180824 114929 1600x1200