Počele su još jedne pripreme, a nakon već tradicionalnog ručka i formalnog dijela okupljanja uslijedilo je aktivno popodne. Najprije je stožer zajedno s igračicama u popodnevnim satima održao radni sastanak. Uslijedio je trening koji se odvijao pod budnim okom stručnog trenerskog tima. Za kondicijsku pripremu je kao i dosad zadužen trener Nikola Golub dok je preostali dio u rukama glavnog trenera Željka Babića te pomoćnog trenera Antonia Pranjića. Vratarke će se uz redovne treninge s ekipom pripremati i uz stručno vodstvo trenera Ivana Stevanovića. Sljedeći će tjedni biti zahtjevni no iskra u očima zbog povratka nije izostala pa tako ni zalaganje i intenzivan i predan rad na prvom treningu. Ekipi i stožeru želimo što uspješniji pripremni period te da što spremniji dočekamo novu sezonu i nove sportske izazove.

Foto: Ivan Brkić