Uspješnu poslovnu godinu, u kojoj su ostvarili i zajedničku suradnju, Podravka i Petar Grašo zaokružili su glazbenim spotom za Grašinu pjesmu „Fritula“, koja je već našla svoje mjesto na listi omiljenih božićnih hitova.

Tako su se u spotu uz Petra Grašu, zaljubljenika u kulinarstvo i promotora Vegete, našli i ostali Podravkini ambasadori među kojima su i rukometašice Rukometnog kluba Podravka Vegeta zajedno sa svojim trenerom Zlatkom Saračevićem. U spotu se uz naše cure i trenera pojavljuju i izbornik Zlatko Dalić, Ivan Pažanin, Sandra Perković te mnogi drugi.

Spot za pjesmu „Fritula“  premijerno će biti prikazan na samu prvu adventsku nedjelju 1. prosinca u 12 sati na Podravkinom YouTube kanalu i Facebook stranici.

Foto: Ivan Brkić

 

 

Pratite nas i na društvenim mrežama (klik na ikonu za link):