Rukometašice Podravka Vegete su danas u prijepodnevnim satima krenule put Splita, gdje će se odigravati 13. kolo 1.HRL za žene sa Splitom 2010, osmoplasiranom ekipom 1.HRL za žene.

Utakmica je na rasporedu u 18.30 sati u Maloj dvorani Športskog centra Gripe. Sudački par današnjeg prvenstvenog ogleda bit će Parađina-Rajković, a delagat HRS-a bit će Tihomir Kasunić. Vrijedi spomenuti kako će nakon utakmice, ekipa nastaviti putovanje prema Podgorici gdje ih očekuje, prema jučerašnjim informacijama iz EHF-a, posljednja utakmica grupne faze Lige prvakinja s Budućnosti. Na povratku će ekipa odigrati još dvije prvenstvene utakmice i to sa Sinjom i Dalmatinkom.

Raspored:

11. KOLO    Dalmatinka-Podravka Vegeta 14.2. 18.00 h Dom sportova Ploče

8. KOLO      Podravka Vegeta- Sinj  15.2. 17.00 h  GSD Ivica Glavan Ićo