Danas su u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović rukometašice i stručni stožer Podravka Vegete održali prvi trening u novoj sezoni. Curama je ovo povratak u dvoranu nakon 133 dana. Naime posljednji trening održale su sredinom ožujka, a taj su trening cure odradile bez lopte jer se zbog mjera nije smjelo koristiti rekvizite. Nakon toga treninzi su prekinuti zbog pandemije.

No, danas su se cure vratile punom režimu treninga te su pod vodstvom stručnog stožera odradile kompletni trening. Ovim treningom počele su pripreme za novu sezonu Lige prvakinja, ali i domaća natjecanja. Sljedećih nekoliko tjedana cure će trenirati u dvorani i teretani, a u planu je i igranje nekoliko pripremnih utakmica.

Današnji trening iskoristili smo i kako bi s malim zakašnjenjem uručili prigodne poklone našeg glavnog sponzora Podravke rukometašicama i članovima stožera koji su rođendane proslavili tijekom ljetnog odmora.

Pratite nas i na društvenim mrežama (klik na ikonu za link):