Rukometašice Podravka Vegete danas, 9. ožujka putuju u Osijek gdje će u Športskoj dvorani Zrinjevac odigrati utakmicu osmine finala hrvatskog ženskog Kupa.Vrlo je važno i ovu utakmicu odigrati na visokoj razini s obzirom da jedino pobjednik i dalje može konkurirati za ovu vrijednu titulu. Utakmica je na rasporedu u 18 sati.

”Želimo biti na visokoj razini svih 60 minuta i očekujem od svake igračice koja dobije priliku da pruži svoj maksimum na terenu”, rekao je trener Antonio Pranjić. 

Za Osijek vrijedi istaknuti da se radi o četvrtoplasiranoj ekipi 1.HRL za žene koja je u posljednje dvije utakmice ostvarila prvenstvene pobjede. Radi se o vrlo motiviranoj i borbenoj ekipi u kojoj se kvalitetom ističe nekoliko igračica i sigurno je da će u utakmicu s našom ekipom ući s velikom željom da ostvare što bolji rezultat. Jednako tako, motivirana je i ekipa Podravka Vegete i svjesna važnosti ovog ogleda koji vodi prema jednom od zacrtanih ciljeva u ovoj sezoni.

Današnju utakmicu osmine finala Kupa Hrvatske, možete pratiti putem linka: https://youtu.be/p9AVVN_VTQA od 18:00 h.