Rukometašice u renesansnoj čaroliji

Umjesto sportskih dresova rukometašice Podravka Vegete Dijana Mugoša, Tjaša Stanko, Lamprini Tsakalou, Elena Gjorgjijevska i Maria-Andreea Ianasi, u četvrtak, 22. kolovoza odjenut će damske oprave i prošetati koprivničkim renesansnim bedemima. Novopridošle igračice nastavljaju tako tradiciju održavanja modne revije kojom se već nekoliko godina službeno otvara Renesansni festival. Ovog puta rukometašice će pokazati i svoje veliko srce, jer revija ima i humanitarni karakter. Zajedno s Turističkom zajednicom grada Koprivnice vrhunske sportašice podržat će projekt “Milijun koraka” kojim se prikupljaju sredstva za adaptaciju i opremanje prostora za udrugu Latice. U svojim rukama one će ponijeti čarobne štapiće, te u pratnji vila i vilenjaka iz udruge Latice i Društva naša djeca pozvati posjetitelje da donacijama pridonesu stvaranju novog doma za djecu s teškoćama u razvoju. Humanitarna modna revija započinje u 19,30.

I prošle godine naše su cure zasjale pred kraljevskom pozornicom

Stanko, Gjeorgjievska, Mugoša, Tsakalou i Ianasi u četvrtak će dresove zamijeniti renesansnim haljinama