Rukometašice Podravke 2 Lino koje vodi trenerica Đurđica Zečević igrale su u subotu novi prvenstveni susret. Radilo se o petom kolu 2. HRL Sjever. Nakon odigranih 60 minuta upisan je poraz šest razlike, bilo je 43-37. S obzirom na snagu protivnika poraz i nije neko iznenađenje. Ekipa Zeline je, u odnosu na sastav iz dvije prijateljske utakmice, znatno pojačala ekipu sa par iskusnih igračica, kojima su djevojke trenerice Zečević teško mogle parirati.

Puno golova znak su obostrano napadačke igre, sa smanjenom pažnjom igre u obrani iako, s obzirom na snagu protivnica, nemam prevelike zamjerke svojoj ekipi. Uz nešto manje brzopletosti i tehničkih pogrešaka rezultat je mogao biti i povoljniji. Lošije prvo poluvrijeme (-8 golova) nadoknadile su djelomice u drugom dijelu kojeg su pobijedile s dva gola razlike.

Golovima su se istakle Stručić, Megerle, Strugar i Balaško uz odlične asistencije Nike Dedi.

Podravka 2 Lino: Megerle 8, Ibrahimpašić, Strugar 6, Đuranek 2, Stručić 10, Sever, Crnjak, Balaško 6, Čengija, Dedi 3, Smolak, Perić 1, Žganjar, Švenda 1, Besedić, Galinec.

2.HRL-SJEVER, 5.KOLO, 24. listopad 2020.

Zelina – Podravka 2 Lino 43:37 (22:14)