Rukometašice Podravke Vegete i treneri Nikola Golub te Antonio Pranjić sudjelovali su u obilježavanju Svjetskog dana zdravlja na Gradskim bazenima Cerine. U predvorju bazena djelatnici i volonteri Gradskog društva Crvenog križa mjerili su našim rukometašicama i trenerima tlak i razinu šećera u krvi, a cure su provjerile i kako izgleda kretanje s tzv. ”pijanim naočalama” koje projiciraju na koji način svijet vidimo pod utjecajem alkohola ili droga. Kao i inače i ovoga puta su naše djevojke pokazale da vode brigu o zdravlju i to ne samo svakodnevnim treninzima i zdravim načinom života nego i poticanjem drugih na brigu o zdravlju kroz ovakve aktivnosti koje su dostupne svim građanima.

Sara Šenvald//foto: Ivan Brkić

Po završetku svih preventivnih pregleda cure su kušale zdrav voćni i povrtni smoothie koji im je pripremio Smutek – domaći kutek, a koji osim što je bogat vitaminima osvježava i daje energiju za dobar početak dana.

Foto: Ivan Brkić