Danas su rukometašice Podravke Vegete upisale novu uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu protiv Bjelovara i nova dva prvenstvena boda. U 16. kolu 1.HRL za žene, slavile su rezultatom 34:21, poluvrijeme 20:7. Svoju minutažu su dobile sve igračice iz zapisnika, a prvi nastup u dresu Podravka Vegete upisala je Terezija Ćurić. U redovima Podravka Vegete najviše je pogodaka postigla Nikolina Zadravec, ukupno 8 dok je Sara Šenvald sedam puta zatresla protivničku mrežu. Podravkašice su sjajno jurišale prvo poluvrijeme kada su na odmor otišle s velikih +13. U drugom je poluvremenu pala koncentracija u napadu, a i probudile su se Bjelovarčanke koje su prvih 30 minuta djelovale uspavano i nisu bile opasne za gol. Bez obzira na bolju predstavu ekipe iz Bjelovara u drugom poluvremenu podravkašice su upisale još jednu prvenstvenu pobjedu i ostaju s maksimalnim učinkom u prvenstvu. 
Brončana reprezentativka Tena Jurlina i direktorica RK Podravke s.d.d. Vlatka Mihoci

Utakmicu smo otvorili uz malu svečanost, a povod je bila bronca koju je s Mediteranskog prvenstva koje je održano u Crnoj Gori, donijela mlada hrvatska reprezentativka i članica RK Podravke Tena Jurlina. Tena je dobila poklon paket glavnog sponzora Podravka za ostvaren rezultat na svom prvom službenom natjecanju u reprezentativnom dresu. Poklon paket joj je uručila direktorica Rukometnog kluba Podravka Vlatka Mihoci. Ovim putem još jednom čestitamo našoj Teni i želimo joj puno uspjeha u dresu RK Podravke, ali i u dresu hrvatske reprezentacije.

Nakon utakmice razgovarali smo s trenerom Ivicom Obrvanom koji je naglasio kako je zadovoljan rezultatom u utakmici koja je imala dva različita poluvremena.
Nakon reprezentativne stanke uvijek su te prve utakmice problematične. Potrebno je da se uhvati ritam klupskih natjecanja. Mogu biti zadovoljan prvim poluvremenom i angažmanom. Možemo reći da je tu igrala, uvjetno rečeno, prva postava. Imali smo visoku razliku. Drugo poluvrijeme smo dali šansu svima i dosta toga mijenjali. Nije bilo najbolje, ali je ispala uvjerljiva pobjeda i nitko se nije povrijedio. Nastavljamo sutra s pripremom za petak kad igramo utakmicu protiv Dugog Sela – rekao je trener Ivica Obrvan. 
Nikolina Zadravec//foto:RK Podravka
Čestitam svojoj ekipi na pobjedi. Prvo poluvrijeme smo odigrale super obranu i iz te obrane postigle lake pogotke gurajući im u leđa. Svaka igračica je dala svoj doprinos u ovoj utakmici i okrećemo se utakmici s Dugim Selom koja slijedi već za dva dana, odnosno u petak – rekla je Nikolina Zadravec. 
Utakmica s Dugim Selom na rasporedu je u petak s početkom u 19:30 sati ponovno u ŠSD Josip Samaržija-Bepo.
PODRAVKA VEGETA: Tucaković (3), Galinec (2), Bešen (10+1); Zadravec 8, Vuković, K. Pandža 2(1), Popović 2, Ćurić, Franušić 1, Đelekovčan, L. Kalaus 2, D. Kalaus Žulj, Šenvald 7, Vuljak 4, Šimara 5, A. Pandža 3(2). TRENER: Ivica Obrvan.
BJELOVAR: Turkalj, Pokopac (12+1); Turk, A. M. Gavrić 2, Oremović 3, Paštar 1, Smiljanec, Mikulić 6, Krizmanić, Aušperger, M. Gavrić 1, Gašparović 5, Vukojević 2(2), Pletikosić, Petrović 2, Ravenšćak. TRENER: Dario Obran.