U Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica odigran je 1. krug Rukometne lige Regije Sjever za djevojčice, a domaćin 1. kruga je bila je RK Podravka 2. Odigrano je sedam utakmica u kojima su djevojčice pokazale svoju borbenost. U Koprivnici su danas gostujuće ekipe bile RŠD Bjelovar, ŽRK Zrinski i ŽRK Radnik, a natjecale su se djevojčice Podravke 1 i Podravke 2. Trenerica Đurđica Zečević dala je većini svojih djevojčica minutažu kako bi se što bolje uigrale za sportske izazove koji će tek doći.

Rezultat ove godine nije važan, a u interesu mi je da sve djevojčice podjednako igrajukazala je kratko trenerica Zečević. 

Rezultati su sljedeći: 

RK PODRAVKA 2-RŠD BJELOVAR 8:4

Sastav RK PODRAVKA 2- Juratović Ana, Bijelić Curkić Nora, Napan Katja 2, Medvarić Ozana 1, Ferčec Dora 5, Jakubovskaja Vasilisa ,Šajković Ena, Markušić Dina, Ištvan Tara, Čengija Lana, Krapinec Ema, Blažeković Larisa, Novak Antonija 

Trenerica: Đurđica Zečević

Sastav RŠD BJELOVAR– Lara Smrček, Karolina Đurin, Laura Komar, Lana Ognjanac, Martina Puljko, Veronika Čurić, Terzija Pogledić, Leona Kanedža 3, Marta Kršul, Lucija Metijašić, Petra Vranić 1, Marija Filić

Trener: Ratko Budimir

PODRAVKA 1 – ŽRK ZRINSKI 5:8

Sastav PODRAVKA 1-Galinec Nika, Miklošić Viktorija, Milivojević Anja 1, Jakupanec Klara 3, Gregurić Katja, Banfić Sara, Ema Zovko, Lengelić Vanesa, Miklučić Ema 1, Markota Gabrijela, Jelović Antea, Ivanov Veronika, Marić Jana, Pelesk Tonka 

Trenerica: Đurđica Zečević

Sastav ŽRK ZRINSKI- Kristina Goričanec, Rahela Varga 1, Josipa Jarni, Zoja Kraljić, Simona Rubin 4, Ivana Jelušić, Ela Blagus, Tara Marciuš 2, Hana Pintarić 1, Nela Vrban, Tena Blagus, Ivona Košir 

Trenerica: Ljubica Vrbančić

RK PODRAVKA 2-ŽRK RADNIK 4:9

Sastav RK PODRAVKA 2– Juratović Ana, Bijelić Curkić Nora, Napan Katja 1, Medvarić Ozana, Ferčec Dora 3, Jakubovskaja Vasilisa ,Šajković Ena, Markušić Dina, Ištvan Tara, Čengija Lana, Krapinec Ema, Blažeković Larisa, Novak Antonija

Trenerica: Đurđica Zečević

Sastav ŽRK  RADNIK– Ena Babec, Eva Bojko, Magdalena Božić, Lorena Đurđić 2, Hana Fržović 3, Ema Horvat 4, Magdalena Ištok, Lana Lugomer, Ana Maksić, Nika Marenčić, Ena Pavlović, Veronika Pažin, Tea Pičak, Larisa Šantatić, Mia Šatvar, Lana Šoštarić, Marija Tukša

Trenerica: Marjana Fržović 

ŽRK RADNIK-RK PODRAVKA 1 9:4

Sastav ŽRK RADNIK– Ena Babec, Eva Bojko, Magdalena Božić, Lorena Đurđić 1, Hana Fržović 5, Ema Horvat 3, Magdalena Ištok, Lana Lugomer, Ana Maksić, Nika Marenčić, Ena Pavlović, Veronika Pažin, Tea Pičak, Larisa Šantatić, Mia Šatvar, Lana Šoštarić, Marija Tukša

Trenerica: Marjana Fržović

Sastav PODRAVKA 1-Galinec Nika, Miklošić Viktorija, Milivojević Anja 2, Jakupanec Klara,Gregurić Katja 1, Banfić Sara, Ema Zovko, Lengelić Vanesa 1, Miklučić Ema, Markota Gabrijela, Jelović Antea, Ivanov Veronika, Marić Jana, Pelesk Tonka

Trenerica: Đurđica Zečević

ŽRK ZRINSKI-RK PODRAVKA 2 7:1

Sastav ŽRK ZRINSKI– Kristina Goričanec, Rahela Varga 3, Josipa Jarni, Zoja Kraljić, Simona Rubin, Ivana Jelušić, Ela Blagus 2, Tara Marciuš 1, Hana Pintarić , Nela Vrban 1, Tena Blagus, Ivona Košir

Trenerica: Ljubica Vrbančić

Sastav RK PODRAVKA 2- Juratović Ana, Bijelić Curkić Nora, Napan Katja, Medvarić Ozana, Ferčec Dora, Jakubovskaja Vasilisa ,Šajković Ena, Markušić Dina, Ištvan Tara 1, Čengija Lana, Krapinec Ema, Blažeković Larisa, Novak Antonija

Trenerica: Đurđica Zečević

RŠD BJELOVAR-RK PODRAVKA 1 1:10

Sastav RŠD BJELOVAR– Lara Smrček, Karoline Đurin, Laura Komar, Lana Ognjanac, Martina Puljko, Veronika Čurić, Terzija Pogledić 1, Leona Kanedža, Marta Kršul, Lucija Metijašić, Petra Vranić, Marija Filić

Trener: Ratko Budimir

Sastav PODRAVKA 1-Galinec Nika, Miklošić Viktorija, Milivojević Anja 2, Jakupanec Klara 3, Gregurić Katja 1, Banfić Sara, Ema Zovko 2, Lengelić Vanesa, Miklučić Ema, Markota Gabrijela, Jelović Antea, Ivanov Veronika 1, Marić Jana 1, Pelesk Tonka

Trenerica: Đurđica Zečević

Gledatelja: 50

Suci: Nika Presek i Marko Presek iz Koprivnice

IMG 5002 1600x1200IMG 5014 1600x1200 copyIMG 5019 1600x1200

IMG 5012 1600x1200

PhotoPictureResizer 181027 140114317 1600x1200

PhotoPictureResizer 181027 140046494 1600x1200