TRENERI SURADNICI: Piše Goran Rihtarić

Djevojčice na PH // Foto Ivo Čičin-MašanskerVESELJEM, MIRNOĆOM I SIGURNOŠĆU ”MALE” PODRAVKAŠICE OSIGURALE ZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA

Danas, u subotu, u Koprivnici je odigrano 9. kolo Rukometne lige regije sjever (RLRS) za djevojčice ”B” (rođene 2002/2003. godine). U Koprivnicu su doputovale ekipe ŽRK Bjelovar i Ivančice.

Postignuti su slijedeći rezultati: Podravka 1- ŽRK Bjelovar 19:2, ŽRK Ivančice – Podravka 1 4:20, Podravka 2 – ŽRK Ivančice 3:5 i Podravka 2 – ŽRK Bjelovar 10:4. Navedenim rezultatima ekipa Podravke se i matematički plasirala na Završnicu prvenstva Hrvatske, iako prvenstvo još uvijek nije gotovo, nisu odigrana sva kola.

Nasmijane, u veselom raspoloženju, sigurno i mirno od početka do kraja ”male” Podravkašice odigrale su današnje utakmice i potvrdile još jednom da se i na njih u budućnosti može računati, kao i na njihove starije kolegice iz kluba. Pohvale za današnju borbenost, prikazano u obrani, te mirnoću, lucidnost i točnost u napadu, kao i nezaobilaznim golmanima na izvrsnim obranama. Igraj i uživaj, to je naš moto.

Podravka 1- ŽRK Bjelovar 19:2

Lončarić, Nemec, Jurić, Šokec 5, Perika 2, Ružić 2, Vuljak, Baltić, Sermek 3, Domijan 2, Zagrajski, Ranilović, Jurendić 1, Vrabelj, Firšt 4 i Kusak.

Ivančice – Podravka 1 4:20

Lončarić, Nemec, Jurić, Šokec 4, Perika 3, Ružić, Vuljak 3, Baltić, Sermek 2, Domijan 1, Zagrajski 1, Ranilović 1, Jurendić, Vrabelj 2, Firšt 3 i Kusak.

Podravka 2 – Ivančice 3:5

Behin, Hudinčec, Bebek, Paleka 1, Ruđic, Loparić, Matovina 1, Antolić, Žarić, Košuta, Zagorščak, Pavić 1, Jakupek, Bošnjak i Haramina.

Podravka 2 – ŽRK Bjelovar 10:4

Behin, Hudinčec, Bebek, Paleka, Ruđic, Loparić 1, Matovina 4, Antolić, Žarić, Košuta 1, Zagorščak, Pavić 2, Jakupek, Bošnjak 2 i Haramina.