Regionalno okupljanje // Foto Đurđica ZečevićTRENERI SURADNICI // Izvještava regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije, čiji je regionalni voditelj Diter Benotić, u nedjelju je (19. studenoga) u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića održan dvosatni trening perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2005. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza.

Regionalno okupljanje // Foto Đurđica ZečevićNa okupljanje je pozvano 25 već prije selekcioniranih igračica iz pet klubova regije (ŽRK Bjelovar, Radnik, Zrinski, Koka, Podravka), a trening su vodili Darinka Pavleković (Zrinski), Dalibor Ostrman (Bjelovar) i Đurđica Zečević.

Regionalno okupljanje // Foto Đurđica ZečevićIz našeg kluba na treningu je bilo 11 igračica. 

Regionalno okupljanje // Foto Đurđica Zečević