Dječji je tjedan, a mi smo ga odlučili obilježiti animacijskim programom u koprivničkim osnovnim školama. Danas smo se družili s učenicima prvih razreda OŠ Braća Radić, a ove su nam se godine na animacijama priključili i rukometaši i treneri iz RK Koprivnice te smo zajednički odradili animaciju i s djevojčicama i dječacima. Kao i uvijek bilo je jako zabavno i veselimo se novim članicama naše Škole rukometa kojih će kako se čini biti dosta s obzirom da su bili prilično zainteresirani i spretni na poligonima koje smo im pripremili. Sve djevojčice koje će se odlučiti za upis imaju letak koji su dobile od naših trenera i igračica na kojem se nalazi kontakt za upise, a upisi se mogu obaviti i online na linku koji je dostupan ovdje. Na današnjoj su animaciji sudjelovali trenerica Đurđica Zečević, trener Pranjić te četiri naše igračice iz Škole rukometa Magdalena Rumek, Lara Zvonar, Lucija Horvat i Klara Jakopanec. Bravo za sve, bilo je odlično i vidimo se na rukometu! U narednim danima selimo u druge dvije škole i to u OŠ Antun Nemčić Gostovinski te OŠ Đuro Ester, a posljednja škola u koju ćemo se odazvati je OŠ Podolice.