U nedjelju 28.1. je na rasporedu jubilarni 5.Lino Kup. Osim tradicije okupljanja mladih talentiranih rukometašica koju njegujemo kroz ovaj turnir, u ovoj sezoni se možemo pohvaliti i međunarodnim izdanjem jer će ovaj sportski događaj po prvi puta uz hrvatske, okupiti i ekipe iz Mađarske i Slovenije. Od ukupno 160 mladih rukometašica koje će se natjecati, na ovogodišnjem ćemo turniru ugostiti ekipe Krim Mercator, Alba Fehervar KC i Lokomotiva Zagreb, uz domaćina Podravku. Sva četiri kluba nastupit će u dva uzrasta pa će se na turniru natjecati po četiri ekipe u svakoj kategoriji. I ovoga puta nas je na našu radost u organizaciji turnira podržao naš glavni sponzor Podravka Grupa na čemu smo od srca zahvalni. 

Fotografija natjecatelja s 4.Lino Kupa

Turnir je organiziran za djevojčice rođene 2008.g i mlađe (U15) i djevojčice rođene 2010. g i mlađe (U13). Utakmice počinju od 10.00 sati i trajat će do večernjih sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. Natjecatelje i posjetitelje će dodatno razveseliti i najdraži, rasplesani Lino maskota, a proglašenje je planirano za 20.00 sati kada će biti uručene medalje i plakete za plasmane te pokloni natjecateljima.

Iz Rukometnog kluba Podravka svoje će rukomete vještine pokazati djevojke i djevojčice iz kategorije U13 i U15. Mlađe djevojčice vodit će trenerica Snježana Petika, a trener Antonio Pranjić ujedno i voditelj Škole rukometa koji je i koordinirao organizaciju ovog rukometnog događaja, vodit će generaciju U15.

Ulaz u dvoranu je slobodan pa ako volite ovaj sport dođite i podržite naše mlade nade. Za posjetitelje će biti osigurana i ugostiteljska ponuda jela i pića te prodaja promotivnih artikala Rukometnog kluba Podravka tako da će događaj biti itekako atraktivan za ugodno, sportsko nedjeljno druženje. 

Rezultate turnira moći ćete live pratiti na aplikaciji koja je dostupna na linku, a cijeli će turnir biti u live streamu na YouTube kanalu RK Podravka Vegete.

Evo i rasporeda utakmica:

VRIJEME KATEGORIJE RASPORED
10.00 U13 ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN) – KRIM MERCATOR (SLO)
10.50 U13 PODRAVKA – LOKOMOTIVA ZAGREB
11.40 U15 PODRAVKA – ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN)
12.30 U15 KRIM MERCATOR (SLO) – LOKOMOTIVA ZAGREB
13.20 U13 PODRAVKA – ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN)
14.10 U13 KRIM MERCATOR (SLO) – LOKOMOTIVA ZAGREB
15.00 U15 PODRAVKA – KRIM MERCATOR (SLO)
15.50 U15 LOKOMOTIVA ZAGREB – ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN)
16.40 U13 LOKOMOTIVA ZAGREB – ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN)
17.30 U13 PODRAVKA – KRIM MERCATOR (SLO)
18.20 U15 ALBA FEHÉRVÁR KC (HUN) – KRIM MERCATOR (SLO)
19.10 U15 PODRAVKA – LOKOMOTIVA ZAGREB
PROGLAŠENJE