Perspektivne // Foto Goran RihtarićU nedjelju 30. studenoga u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Korivnici okuple su se perspektivne igračica Regije sjever za godišta 2000. i mlađe te 2002. i mlađe. Akcija je predviđena kalendarom HRS-a. Stručnjaci HRSa Lidija Bojić-Čačić i Valter Vuleta rukovodili su akcijom, a omoć u radu pružile su im trenerice mlađih uzrasta RK Podravke, Snježana Petika i Đurđica Zečević

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

Okupljanju prisustvuju (ono, naime, jo uvijek traje do 17.3 sati) po 40-ak perspektivnih djevojčica iz svake dobne skupine, a obavljaju se po dva treninga za svaki uzrast. Treninzima risustvuju i klupski treneri igračica.

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

 

HRS svakoj igračici poklonja majicu s logom Rukomet ja volim.

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

Slike je snimio prof. Goran Rihtarić.

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić

Perspektivne // Foto Goran Rihtarić