IlustracijaU nedjelju 30. studenoga u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Korivnici okupit će se perspektivne igračica Regije sjever za godišta 2000. i mlađe te 2002. i mlađe. Akcija je predviđena kalendarom HRS-a, čiji će stručnjaci, Lidija Bojić-Čačić i Valter Vuleta rukovoditi akcijom. Pomoć u radu pružiti će im trenerice mlađih uzrasta RK Podravke, Snježana Petika i Đurđica Zečević.

Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije kao Regionalni centar pružiti će svu logističku podršku kojom rukovodi tajnik saveza Dieter Benotić.

Okupljanju će prisustvovati po 40-ak perspektivnih djevojčica iz svake dobne skupine, a obavit će se po dva treninga za svaki uzrast: od 9,30 do 12,45 i od 14,30 do 17,30 sati.

Treninzima će prisustvovati i klupski treneri igračica.

HRS će tom prilikom svakoj igračici pokloniti majice sa logom Rukomet ja volim.