Ilustracija OsijekNakon reprezentativne stanke nastavlja se prvenstvo u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene. U četvrtom kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta gostuje u Pločama. Domaćin je ekipa Dalmatinke.

Utakmica Dalmatinka – Podravka Vegeta igrat će se u subotu 15. listopada 2016. u Domu sportova u Pločama, s početkom od 19 sati.
Utakmicu sude Matija Cingesar i Mario Mraz, a nadzornik HRS-a je Zlatko Ladić.

Ploče su najudaljenije mjesto u koje Koprivničanke moraju putovati – 623,30 km

DARDA

U 3. kolu 2. HRL sjever Podravka Lino gostuje u Dardi. Utakmica Darda – Podravka Lino igrat će se u subotu 15. listopada 2016. u Nastavno sportskoj dvorani u Dardi, Školska ul. 9. Sudit će Tino Ateljević i Karlo Sever iz Osijeka, a nadzornik HRS-a je Ivica Šiško, također iz Osijeka.

GAREŠNICA

I ovog vikenda igraju se utakmice podmlatka. Na rasporedu je turnir u Garešnici, 1. HMKRL 1. krug. Igrat će se u Garešnici u Sportskoj dvorani Osnovne škole.

RASPORED UTAKMICA

10,00 Podravka 2 – TVIN Virovitica

11,00 Podravka 1 – Garešnica

12,00 TVIN Virovitica – Podravka 1

13,00 Garešnica – Podravka 2