U organizaciji Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije, danas je u Domu mladih u Koprivnici održano proglašenje najuspješnijih sportašica, sportaša, sportskih ekipa i sportskih djelatnika Koprivničko-križevačke županije za 2023. godinu i iznimno nam je drago da su naše seniorke Rukometni klub Podravka Vegeta najuspješnija ženska ekipa u 2023. godini u kojoj su pod vodstvom trenera Antonia Pranjića osvojile Kup i 2. mjesto u 1.HRL za žene. Za prvu ekipu priznanje je predano treneru Antoniju Pranjiću i direktorici RK Podravka s.d.d. Vlatki Mihoci. Naša Tina Barišić bila je nominirana u kategoriji najuspješnije sportašice, a plaketu za nominaciju preuzela je članica prve ekipe Tara Đelekovčan s obzirom da je Tina nedavno operirana te mora mirovati. Kadetkinje U16 su i na ovoj dodjeli uzele priznanje za najuspješniju perspektivnu ekipu Koprivničko-križevačke županije. Osvojile su 1. mjesto u 1.HRL U16 pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević te su osigurale plasman na Završnicu Prvenstva Hrvatske gdje su osvojile srebrnu medalju pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević te trenerice vratarki Barbare Stančin. Bila je čast biti dio još jednog proglašenja najuspješnijih sportašica i sportaša, na lijepoj godišnjoj svečanosti na kojoj se dodjeljuju županijski oskari za uspješne rezultate ekipa i pojedinaca.